TFF 1. Lig'in devre arası hazırlıklarını Antalya Lara'da sürdüren Altınordu'da çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. İzmir ekibinde gerçekleştirilen antrenman öncesinde genç futbolcu Kerim Alıcı, İhlas Haber Ajansı'na özel açıklamalarda bulundu.

Sezonun ilk yarısı hakkında görüşlerini belirten 22 yaşındaki futbolcu, "Çok şükür 17 maçta da süre buldum. Güzel geçti benim için. İlk birkaç hafta olumsuz gidişimiz vardı bu da performansıma etki etti. Sonra 7-8 hafta iyi bir çıkışımız oldu arkadaşlarla beraber. Bazı maçlar çok iyi oynadık ama skora yansımadı. Oyunsal anlamda her şeyi yaptık. Ligin ikinci yarısı skora yansıyacaktır. Hatay maçıyla beraber bizim adımıza güzel bir başlangıç olur, sakatlık kaza bela olmadan. İnşallah 3 puanla güzel bir başlangıç yaparız"dedi.

"A MİLLİ TAKIMI HEDEFLİYORUM"

Devre arası kamplarının verimi hakkında görüşlerini belirten Alıcı, "Sezon başı çok iyi çalıştık. Yaz dönemi özel çalışmalarımı yaptım. Sezon başı Erzurum'da güzel bir kamp ortamı yaptık. İyi çalışmamızın ekmeğini yiyoruz. Devre arası kampı da çok önemlidir her futbolcu için. Bu kampı da çok iyi bir şekilde geçirip, ikinci yarıda şahsi ve takım olarak ritmimizi geliştirmek istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Hayal ve hedeflerinden bahseden Barış Alıcı, "Her futbolcunun hayali vardır. Benim hayalim ve hedefim Avrupa da oynamak. Bunun için geç olduğunu düşünmüyorum. Benim inancım var. A Milli Takım formasını da giymek istiyorum. İnşallah bu bir gün bana nasip olur. Biz çalışmamıza devam edeceğiz" şeklinde konuştu.